Hakkımızda

İzunex Banner

İzunex - İzmir Unique Excellence

İzunex; özel yaşam alanlarının; dekorasyon tasarımları, proje uygulamaları ve yönetimi gibi sektörlerde, fark yaratma amacıyla kurulan yeni bir markadır.

Mekân, ürün tasarım ve uygulama alanında hizmet olarak 20 yıla yakın sektör tecrübemizi “İzunex” (İzmir Unique excellence) markamızla sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bu yüzden en iyiyi hedefledik. Ve en doğru; tasarım ve dekorasyon markası olmak için çalışıyoruz. Ekibimiz ile birlikte; dürüst ve tecrübeli uzmanları bir araya getirerek hayallerinizi benzersiz tarzımızda somutlaştırıyoruz.

İş kültürümüz de her geçen gün büyüyor, yaşamınız ve işiniz için rahat, kaliteli ve size özgü bir ortam yaratıyoruz.

Projelerimizde genellikle bireysel eskizlere göre hareket ediyoruz. Bununla da kalmayıp müşterilerimizin beklentilerini her zaman aşmak için çabalıyoruz. Evleri ve ofisleri için benzersiz, iyi düşünülmüş iç mekan isteyen müşterilerimize istisnai ve eksiksiz dekorasyon hizmetleri sunuyoruz.

Öncelikle insana olan tutkumuz ve her müşterinin ideal evi ve yaşam tarzı için kendine has vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olabilmemiz, bizi en üst düzey ticaret profesyonelleri ve tasarım kaynakları ile işbirliği yapmaya yönlendiriyor.

Bunun bir gereği olarak ise; sürekli mesleki eğitimden yana olmayı ve sektörümüzde her gün gelişmekte olan teknoloji ve trendlere ayak uydurmayı seçiyoruz.

Sonucun başarılı olmasını ve beklentilerinizi fazlasıyla aşmasını istiyoruz, bu nedenle en başından itibaren “başarının” planlamaya gereksinim duyduğuna inanıyoruz.

“Doğru planlama, gerçek başarı ve mutlu müşteri; bunlar “izunex” ile mümkün!”

 

Yarını ve Ötesini Sizin Hayaliniz ile Tasarlıyoruz

İzunex Ofis Tasarımı

Esnek kalma ve değişikliklere uyum sağlama, yaratıcı çözümler ve örnek bir son ürün sunma becerimiz, güçlü yönlerimizi oluşturduğuna inanıyoruz.

Nihai hedefimiz, süreci sizin için kolay ve stressiz hale getirmek ve beklentilerinizin aşacak bir sonuç sunmaktır.

Müşteri ile benzersiz bir çalışma yöntemi ve son derece kaliteli hizmet sunarak, müşterilerin estetik ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Tüm endişeleriniz ile ilgileniyor; güncel olanı yakalama, tarzınızı yansıtma dolayısıyla hayatınızı daha iyi ve daha güzel hale getirme fırsatı sunuyoruz.

Sizler de “izunex’e” kendisini kanıtlama fırsatını sunmaktan çekinmeyiniz…

Hemen Teklif Alın

Hayalinizdeki projeyi hayata geçirmek için bizimle iletişime geçin.