Panjur Tamiri

Klasik sistem plastik panjur tamir işleri, ipli panjurların kopan panjur ipleri değişimi, plastik palet yenileme hizmetleri, mekanik aksam arızalarına hızlı çözümler izunex garantisi ile izmir içi aynı gün içerisinde profesyonel ekip ile kalıcı çözümler.

Panjur sistemlerinin yukarı çalışmasının yanı sıra kapalı vaziyette ileri doğru açılmalarına olanak veren makas menteşe aksamlarında oluşabilecek arızaların tamiri.

Panjur İpi Değişimi

Klasik sistem manuel panjur iplerinin zamanla iplerinin aşınması ve nihayetinde kopma arızası ipin yenilenmesini gerektirmektedir. İpin kopma nedeni kullanıma bağlı zamanla aşınmasının yanı sıra sık sık kopan iplerde montaj arızası da olabilmektedir. Kopan ipleri yeni makara değişimi sırasında varsa montaj hatasının da giderilmesi gerekmektedir.

Panjur Makarası Tamiri

Arızalanan makaraların tamirleri her ne kadar mümkün olsa da hem sağlamlık garantili olmadığı hem de yeni makaranın fazla maliyet oluşturmaması nedeniyle tamir işlemi önerilmemektedir. Tamir yerine makara değişimi tavsiye edilmektedir.  Panjur ipi tamir fiyatı için iletişime geçebilir ve İzmir içi aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz.

Elektrikli Panjur Tamiri

Otomatik panjur motor, kumanda, sabit buton ve hareketli tüm sistem arızalarına hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız. Otomatik kepenk tamiri, zarar gören hareketli parçaların değişimi. 5 yıl garantili otomatik panjur motorları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik Kumandalı Panjur Tamiri

Kapı ve pencere otomatik panjurlarda oluşabilecek arızalara hızlı ve kaliteli çözümleri izunex garantisi ile sunuyoruz.